Федерація бойового самбо України

ВНИМАНИЕ!!!

 

Сайт http://bsambo.com.ua/

находится в стадии обновления

 

Приносим извинения за временные неудобства!!!

РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПО БС

ПАРТНЕРИ

смешанные единоборства
СК "ГЕрмес" школа ММа и боевого самбо

Результати чемпіонату Чернігівської області з бойового самбо

серед чоловіків, юніорів, старших юнаків, юнаків та молодших юнаків.

 

У чемпіонаті Чернігівської області серед чоловіків та юніорів прийняло участь 9 команд : Ніжинська федерація хортингу, СК "МАМАЙ" м.Козелец, СК "13-й ЛЕГІОН м.Ніжин, СК "ОКТАНТ" м.Чернігів, СК "Кік-джицу" м.Чернігів, СК "Клейнод м.Семенівка, СК "ЯВАРА" м.Чернігів, м.Новгород-Сіверск, Ніжинська КДЮСШ ФСТ "Спартак".

 

Список переможців та призерів серед юнаків

 

серед юнаків

молодшого віку:

 

35 кг

 

1 місце Кривець Олександр Ніжин

2 місце Буренок Павло Ніжин

3 місце Садовніков Кирило Козелець

3 місце Блащук Іван Ніжин

 

38 кг

 

1 місце Дегтяр Володимир Чернігів

2 місце Гулін Денис Чернігів

3 місце Хоменко Ярослав Ніжин

3 місце Тригуб Нікіта Ніжин

 

45кг

 

1 місце Кошовий Єгор Козелець

2 місце Шаріпов Микола Ніжин

3 місце Білим Богдан Козелець

3 місце Хропатий Віталій Чернігів

 

52 кг

 

1 місце Горбаток Дмитро Ніжин

2 місце Гапон Андрій Козелець

3 місце Носенко Ярослав Ніжин

3 місце Лола Богдан Ніжин

 

57 кг

 

1 місце Пелешук Артур Ніжин

2 місце Мамедов Ельдар Ніжин

3 місце Свірідов Вадим Ніжин

3 місце Єрко Іван Ніжин

 

 

Список переможців та призерів серед чоловіків та юніорів

 

 

серед юніорів:

 

57 кг

 

1 місце Васильєв Олександр Ніжин

2 місце ЄвлахДмитро Ніжин

3 місце Трипятько Владислав Козелець

3 місце Мартиненко Денис Ніжин

 

62 кг

 

1 місце Паляничка Сергій Ніжин

2 місце Туляков Яков Ніжин

3 місце Тимко Максим Ніжин

3 місце Сергіенко Михайло Козелець

 

68кг

 

1 місце Полівко Нікіта Ніжин

2 місце Нечипуренко Артур Козелець

3 місце Кубрак Ярослав Ніжин

3 місце Гнідовський Артем Козелець

 

74 кг

 

1 місце Нечипуренко Артур Козелець

2 місце Свирид Віктор Ніжин

3 місце Стаценко Станіслав

3 місце Косенко Єгор Н.Сіверск

 

82 кг

 

1 місце Гартюх Назар Ніжин

2 місце Кучеренко Олександр Ніжин

3 місце Туляков Максим Ніжин

3 місце Гартюх Назар Ніжин

серед юнаків

середнього віку

 

48 кг

 

1 місце Носовець Кирило Чернігів

2 місце Ющенко Нікіта Ніжин

3 місце Несін Нікіта Чернігів

3 місце Трипятько Роман Козелець

 

52 кг

 

1 місце Гриценко Іван Ніжин

2 місце Смірнов Тимофій Ніжин

3 місце Михайленко Нікіта Козелець

3 місце Савченко Денис Ніжин

 

62кг

 

1 місце Нагула Данило Чернігів

2 місце Залепуха Дмитро Чернігів

3 місце Літовченко Андрій Ніжин

3 місце Хоменко Артем Ніжин

 

68 кг

 

1 місце Сохацький Данило Чернігів

2 місце Волошин Кирило Ніжин

3 місце Чирик Владлен Ніжин

3 місце Мариненко Олександр Ніжин

 

74кг

 

1 місце Куциба Єгор Ніжин

2 місце Медведев Владислав Ніжин

3 місце Аверьянов Вадим Ніжин

3 місце Марчук Тарас Ніжин

серед юнаків

старшого віку

 

57 кг

 

1 місце Васильєв Олександр Ніжин

2 місце Сірик Олександр Ніжин

3 місце Тагаєв Владислав Ніжин

3 місце Міхед Володимир Ніжин

 

62 кг

 

1 місце Сергіенко Михайло Козелець

2 місце Розенко Кирило Ніжин

3 місце Хіміч Владислав Ніжин

3 місце Степанов Олександр Ніжин

 

68кг

 

1 місце Шестопал Владислав Ніжин

2 місце Лось Владислав Козелець

3 місце Лозка Іван Ніжин

3 місце Куциба Єгор Ніжин

 

74 кг

 

1 місце Полівко Нікіта Ніжин

2 місце Свирид Віктор Ніжин

3 місце Криль Артем Ніжин

3 місце Чернега Артур Ніжин

 

82 кг

 

1 місце Гартюх Назар Ніжин

2 місце Савченко Данило Козелець

3 місце Бондаренко Дмитро Семенівка

3 місце Пелехай Антон Ніжин

серед чоловіків

 

62 кг

 

1 місце Лещенко Вадим Ніжин СК 13-й Легіон

2 місце Паляничка Сергій Ніжин  КДЮСШ ФСТ Спартак

3 місце Нестерук Іван Козелець, СК Мамай о Сергієнко В.А.- Гомоля С.О.

3 місце Бондаревський Максим Ніжин СК 13-й Легіон

 

68кг

 

1 місце Лисенко Нікіта Чернігів, СК Явара

2 місце Шевченко Владислав Ніжин  КДЮСШ ФСТ Спартак

3 місце Гнідовський Артем Козелець, СК Мамай

3 місце Нечипуренко Артем Козелець, СК Мамай

 

74 кг

 

1 місце Крило Сергій Ніжин  КДЮСШ ФСТ Спартак С Васильєв О.Ю.

2 місце Сікун Антон  Чернігів, СК Явара  Бобирь С.В.

3 місце Набільський Максим Козелець, СК Мамай

3 місце Стаценко Станіслав Ніжин СК 13-й Легіон

 

82 кг

 

1 місце Гомоля Станіслав Козелець, СК Мамай

2 місце Буряк Михайло .Чернігів,  СК Октант

3 місце Бірюков Артем Семенівка СК Клейнод

3 місце Літовченко Всеволод Чернігів, СК Кік-Джицу

 

90 кг

 

1 місце Щило Максим Ніжин  КДЮСШ ФСТ Спартак

2 місце Гетьман Іван Семенівка СК Клейнод

3 місце Сірик Олег Семенівка СК Клейнод

3 місце Гурський Іван Ніжин.Фед.Хортинг

 

 

Федерація бойового самбо України